Kiralık Hacker Hizmetler


Kiralık Hacker Neler Yapabilir?


Genel olarak sisteminizin kiralık hacker tarafından ateş altında olduğu, bilinmesi gereken bir şeydir. Dünya çapındaki kötü niyetli kullanıcılar; kendilerinin gücünün yetmediği noktalarda belirli hedefledikleri sistemlere yönelik özel saldırılar planlamak için kiralık hacker servislerini kullanmaktadır. Bu bölümde, bir kiralık hacker tarafından düzenlenen ve iyi bilinen bazı saldırılardan bahsedilmektedir ancak kapsamlı değildir. Birçok güvenlik açığı durduk yere kritik değildir. Tehlikeye dönüşmesi için birilerinin onu hedef alması gerekmektedir. Ancak, sizi istismar edecek art niyetli kişiler, birkaç güvenlik açığınızı bildiklerinde kullandığınız sistemlere zarar verebilir. Örneğin, varsayılan bir windows işletim sistemi yapılandırması, zayıf SQL server yönetici şifresi veya kablosuz olarak barındırılan bir sunucu portu gibi güvenlik açıklarının kullanılması hassas bilgilerinizin ifşa edilmesine ve daha fazlasına yol açmaktadır. Sistemlerde kullanılan sadelik nasıl ki güvenlik açığı sayılıyorsa, aslında karmaşıklık da güvenlik düşmanıdır. Olası güvenlik açıkları ve saldırılar son zamanlarda büyük ölçüde arttı. Aplikasyonlaşma, bulut bilişim ve hatta sosyal medya nedeniyle yıllar bilgilerinizin art niyetli insanların eline geçmesine sebebiyet vermiştir.

Sosyal Medya Mesajları Temini

Günümüzde sosyal medya üzerinden o kadar fazla problemle karşı karşıya kalıyoruz ki, bazen durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Gerek eşiniz, çocuğuz gerekse arkadaşınız veya çalışanınızla aranızda oluşan sıkıntıların giderilmesi hususunda bilgi eksikliğinin yol açtığı huzursuzluklara sonuç odaklı çözümler getiriyoruz. Kiralik hacker hizmetleri olarak sizlere sosyal medya üzerinde yaşadığınız tüm mağduriyetlerin giderilmesi adına çalışmalar yapmaktayız. Adınıza açılmış sahte hesapların gerçek kullanıcı kimliklerine ulaşılması, geçmiş konuşmaların neler ile ilgili olduğunu öğrenmek, sosyal medya platformu üzerinden adres tespiti, rahatsızlık veren kullanıcı hesaplarının erişime kapatılması gibi birçok çalışma yapılmaktadır.

(Fiyat: 1000, Kullanıcı Oyu:%95, Kullanıcı Puanı:%96, En Yüksek Oy:100,En Düşük Oy:56, Yorumlayan:Müşteri 89, Yorum Sayısı:77)

Kiralık Hacker Telefon Ve Bilgisayar Takibi

Akıllı telefon ve cihazlara sızma, exploit işlemleri yapılmaktadır. Kullanıcının sizi mağdur etmeye yönelik bilgi hırsızlığını önlemek, kimlik bilgileriniz ile farklı durumlara yol açmasını engellemek, çalıntı cihazların yerinin ve kullanıcısının tespit edilmesi, ebeveynseniz çocuğunuzu anlık olarak takip edebileceğiniz telefon takip panelleri ile sizlere çözümsel metotlar sunmaktayız. Bu yöntemlerle beraber anlık olarak hedef telefonların ön arka kamera kontrolünü, ortam dinlemesini, anlık gelen giden sms ve arama bilgilerini, konum ve diğer sosyal medya yazışmalarını öğrenebilirsiniz.

(Fiyat: 1500, Kullanıcı Oyu:%91, Kullanıcı Puanı:%93, En Yüksek Oy:94,En Düşük Oy:60, Yorumlayan:Müşteri 43, Yorum Sayısı:65)

Kişiye Özel İşler Ve Kiralık Hacker (Web Sayfaları, Yazılım Projeleri, İtibar Yönetimi..vb)

Hakkınızda yalan yanlış bilgiler ile internet platformunda yazılmış haksız ve kötülemeye yönelik yorumlar, şikayetler hakkında kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar ile sizlere itibarınıza yönelik yapılmış tüm olumsuz durumlardan kurtulma imkanı sağlanmaktadır.Üniversite notlarınızda sıkıntıya düşmüş veya sistemsel problemlerden kaynaklanan sebeplerden dolayı istediğiniz şekilde gerçekleşmeyen notlandırmaların düzeltilmesi. Dolandırıcı bahis sitelerine veya benzeri platformlara para kaptıran mağdur müşterilerin işlerinin tam ve eksiksiz olarak yerine getirilmesi çalışmalarını kapsar. Web sitesi hakkında bilgi toplamak, verileri işlemek, reseller seo çalışmaları ve türevleri. Anti seo ile google sıralamasının bozulması, web sitelerin kapatılması ve benzeri amaçlara sahip işler hakkında yardım alabilirsiniz. Dilediğiniz yazılım projeleri için yazılım entegrasyonu, kod geliştirme veya bir hizmet için mobil uyumlu yazılım hazırlanması. Kiralık hacker ile tüm yazılımsal çözümlerde yanınızdayız. İş ortaklıkları için kişi veya kurumlar adına firmalar hakkında bilgi toplamak, daha güvenli ihaleler ve projelere imza atılması adına yapılan çalışmalar. Gizli tutulan bilgi,belge ve evrakların gün yüzüne çıkarılması, haksız yere şikayet edilen firmaların şikayet kayıtlarının silinmesi, web sayfaları, yazılım işleri ve itibar yönetimi gibi başlıklarla özel projelerde burdayız.

(Fiyat: 2000, Kullanıcı Oyu:%97, Kullanıcı Puanı:%89, En Yüksek Oy:99,En Düşük Oy:74, Yorumlayan:Müşteri 105, Yorum Sayısı:83)

Sosyal Mühendislik Ve Kiralık Hacker

Sosyal mühendislik süreci aslında oldukça basit. Genellikle sosyal mühendisler saldırılarını gerçekleştirmek için örgütsel süreçlerin ve bilgi sistemlerinin ayrıntılarını keşfeder. Çünkü bu bilgiler ile neyin takip edileceğini biliyorlar. Kiralık hacker’lar genellikle sosyal mühendislik saldırılarını dört basit adımda gerçekleştirir: Kısacası kiralık hacker araştırma yapar. Güven oluşturur. Sözler, eylemler veya teknolojik adımlar gerçekleştirir. Toplanan bilgileri kötü amaçlı amaçlar için kullanır. Bu adımlar, bağlı olarak çok sayıda alt adım ve teknik bilgi içerebilir. Sosyal mühendisler saldırılarını gerçekleştirmeden önce bir hedefe ihtiyaçları var. Bu kiralık hacker’ın sosyal mühendislik süreçlerinde ilk adımı ve bu amaç büyük olasılıkla zaten zihinlerinde hali hazırda yerleşmiş bir şekilde beklemektedir. Peki ne başarmak istiyorlar? Sosyal mühendisler ne bulmaya çalışıyor? Açık mı yakalamaya çalışıyor? Web sayfası, sunucu şifreleri, güvenlik giriş bilgileri veya basitçe şirketin savunmalarına girilebileceğini kanıtlamak ister misiniz? Yöntem olarak sosyal mühendislik yapan etik bir kiralık hacker olarak, sosyal mühendislerin aklında bir hedef bulunduktan sonra, genellikle saldırı mağdurları hakkında kamuoyunda bilgi toplarız. Birçok sosyal mühendis zamanla yavaşça bilgi edinirler, böylece şüphe yaratmazlar. Bilgi toplama, kiralık hacker için sosyal mühendisliği gerçekleştirirken en büyük ipucudur. Bu bölümün geri kalanında dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler şunlardır. İlk araştırma yönteminden bağımsız olarak, kiralık hacker için en büyük bilgiler organizasyonda çalışan listesi ve şahsi bilgileri, birkaç önemli dahili telefon numarası veya şirket hatlarıdır.

(Fiyat: 1700, Kullanıcı Oyu:%91, Kullanıcı Puanı:%95, En Yüksek Oy:98,En Düşük Oy:85, Yorumlayan:Müşteri 35, Yorum Sayısı:205)

Kiralık Hacker Çalışma Sistemi

Sizlere çöp karıştırma yönteminden bahsedeceğiz. Çöp karıştırma yöntemi kiralık hacker için biraz daha risklidir ve kesinlikle zor bir metotdur. Ancak bilgi edinmede kullanılan oldukça etkili bir yöntemdir. Bu yöntem tam anlamıyla belkide istediğini tüm bilgileri içerir. Bir şirket hakkında bilgi almak için çöp kutularını, çerezlerini karıştırmak basit gibi görünsede, o bilgisayarda çalışan kişiden tutun, mail ile ulaştığı kişilere ve kurumlara kadar her türlü bilgiyi içermektedir. Çöp karıştırma metodu en gizli bilgileri bile ortaya çıkarabilir. Birçok çalışan, bilgilerinin çöpe atıldıktan sonra güvende olduğunu varsaymaktadır. Çoğu insan, attıkları kağıdın potansiyel değerini düşünmüyor. Bu dokümanlar çoğu zaman sosyal medyadan bahsedebilecek birçok bilgi içerir. Kuruluşa daha fazla nüfuz etmek için gerekli bilgiye sahip kiralık hacker, sosyal mühendislik yönteminde aşağıdaki bilgi ve belgeleri arar:

* Dahili telefon listeleri
* Organizasyon şemaları
* Güvenlik politikaları içeren çalışan el kitapları
* Ağ diyagramları
* Şifre listeleri
* Toplantı notları
* E-tablolar ve raporlar


Kiralık Hacker İnsan İlişkilerini Çok İyi Kullanır

Kiralık hacker’lar şüphesiz mağdurlarının güvenini kazandıktan sonra, onları gerekenden daha fazla bilgiyi açığa vurmaya zorlayabilir. Kiralık hacker, bunu yüz yüze ya da mağdurların kendilerini rahat hissedebilecekleri veya kullandıkları elektronik iletişim teknolojlerini, mağdurların bilgileri ifşa etmek için yapmaktadır. Kelime ve eylemlerle aldatarak birçok mağdurdan bilgi alabilirler. Bunun en güzel yollarından biri de genellikle hedefle konuşulur ve konuşmalarını sürdürmeye odaklanırlar. Kurbanlarına ne olduklarını düşünmeleri için çok zaman vermeden hareket etmesi gerektiğini de çok iyi bilir. Ancak, kiralık hacker bu sızma operasyonlarını düzenlediği sırada dikkatsiz veya aşırı endişeli iseler saldırıları, aşağıdaki hususlar onları konudan oldukça uzaklaştırabilir:

* Aşırı cana yakın veya istekli davranmak
* Örgüt içinde öne çıkan kişilerin adlarını söyleme
* Kurum içindeki otorite hakkında övünmek
* İsteklerin yerine getirilmemesi durumunda kınama veya tehdit
içerikli konuşulması
* Soru sorulduğunda gergin davranmak
* Gereksiz ayrıntıları vurgulama
* Bilgi vermeyi reddetmek
* Gönüllülük bilgisi ve sorulmamış soruları yanıtlama
* Bir yabancının sahip olmaması gereken bilgileri bilmek
* Garip sorular sormak
* Yazılı iletişimde yanlış yazılan kelimeler

İyi bir kiralık hacker, önceki eylemlerde hedefine karşı açık değildir, ancak bunlar kötü niyetli davranışların gelecek olduğuna dair bazı işaretlerdir. Kiralık hacker’lar sık sık birisi için bir iyilik yapar ve o kişi onlara yardım edeceği noktada geri döner . Bu ortak kiralık hacker hilesi oldukça iyi çalışıyor. Kiralık hacker ayrıca kendisine mağdur ne derse onu kullanır. Belirli bir sorun varsa yardım teklif ettikleri yer burasıdır birden ortaya çıkar; biraz zaman geçerse, sorun oluşur ve sonra sorunu çözmeye yardımcı olurlar. Kahramanlar olarak karşılaşabilirler ki bu daha da ileri gidebilir.

Teknik olmayan saldırılar

İnsanları manipüle etmeyi içeren keşifler, son kullanıcılar ve hatta kendiniz herhangi bir bilgisayar veya ağ altyapısındaki en büyük güvenlik açığıdır. İnsanlar sosyal mühendislik istismarlarına uğrayacak kadar insanlara güveniyorlar. Sosyal mühendislik, insanın güven verici doğasının sömürülmesidir. Kötü amaçlı amaçlar için – genellikle e-posta ile avlanma yoluyla bilgi edinmektir. Bilgisayarlara ve cihazlara karşı diğer yaygın ve etkili saldırılar fizikseldir. Kiralık hacker’lar bilgisayar odalarına veya kritik bilgi içeren diğer alanlara girer. Bilgisayarları, sunucuları ve diğer değerli bilgileri çalmak için saldırırlar. Fikri mülkiyetler, şifreler için çerezler, ağ diyagramları ve diğer önemli bilgilerini elde edebilirler.

(Fiyat: 1900, Kullanıcı Oyu:%81, Kullanıcı Puanı:%86, En Yüksek Oy:100,En Düşük Oy:52, Yorumlayan:Müşteri 55, Yorum Sayısı:203)

Ağ altyapısı saldırıları

Ağ altyapılarına karşı yapılan saldırıların gerçekleştirilmesi kolay olabilir, çünkü internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden birçok ağa erişilebilir. Profesyonel kiralık hacker için bazı ağ altyapısı saldırı örnekleri aşağıdakileri içerir:

* Güvenli olmayan bir kablosuz erişim noktası üzerinden bir ağa bağlanmak
* Güvenlik duvarının arkasına eklenmiş TCP / IP ve Güvenli gibi ağ protokollerinde zayıf yönlerden yararlanmak
* Sayfa Koruma Katmanı (SSL) çok fazla istek içeren bir ağı biçimlendirmek, hizmet reddi oluşturmak
* Meşru istekler için (DoS) ağ segmentinde bir ağ analizcisini(kullanıcısı) bulma ve yakalama
* Sisteminiz İçindeki gizli bilgileri açığa çıkaran ve klasör klasör sisteminizde seyahat eden reklam içerikli her paket.

(Fiyat: 1400, Kullanıcı Oyu:%89, Kullanıcı Puanı:%88, En Yüksek Oy:90,En Düşük Oy:78, Yorumlayan:Müşteri 305, Yorum Sayısı:129)


İşletim sistemi saldırıları

Bir işletim sisteminin işgal edilmesi kiralık hacker’ların tercih ettiği bir yöntemdir. İşletim sistemi saldırıları, saldırının büyük bir bölümünü oluşturur, çünkü her bilgisayarın ve cihazın bir işletim sistemi vardır. İşletim sistemleri iyi bilinen birçok güvenlik açığına sahiptir. Bu sistemler kendilerini korumak adına aylık olarak düzenli güvenlik paketleri yayınlamaları kiralık hacker tarafından bir önceki güvenlik paketlerinin zaten keşfedildiği, öğrenildiği, erişime imkan tanıdığı anlamına gelmektedir. Her ne kadar daha güvenli olma eğiliminde olan bu işletim sistemlerine (Windows, Linux, Mac, İos) saldırmayı tercih etmek kolay görünse de, deep web sayfamızda bahsettiğimiz metotlar kesinlikle bu sistemlere sızma konusunda daha kullanışlıdır. Kiralık hacker platformları sizlere malesef bu konuda detaylı açıklamalar yapama da biz elimizden geleni yapmaktayız.

(Fiyat: 1200, Kullanıcı Oyu:%96, Kullanıcı Puanı:%96, En Yüksek Oy:97,En Düşük Oy:95, Yorumlayan:Müşteri 38, Yorum Sayısı:103)