Kiralık Hacker Hizmetleri İle Uygulama Güvenliği


Bilgisayar korsanları herhangi bir sisteme girebilir ve hassas verileri çalabilir. Uzun zamandır ortalıktalar ama internetin gelişiyle daha da tehlikeli hale geldiler. Sosyal medyanın ortaya çıkışı, bilgisayar korsanlarının kişisel bilgilere erişmesini her zamankinden daha kolay hale getirdi. Facebook en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Bilgisayar korsanları bu bilgileri bir kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanabilir. Ardından bu bilgileri hesaplarını kırmak amacıyla kullanabilir.
Kiralık hacker ile uygulamanızın güvenlik açıklarını test edebilirsiniz. Profesyonel bir bilgisayar korsanı kiralayabilirsiniz. Bu sayede uygulamanızın olası tehditlere karşı güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Çevrimiçi güvenliğin en önemli yönlerinden biri, verilerinizin korunduğundan emin olmaktır. Bu özellikle Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformları için geçerlidir. Kiralık bilgisayar korsanları ile hesabınızın güvende olmasını sağlayabilirsiniz.
Kiralık bilgisayar korsanı, alanında uzman kişilerdir. Bu, herhangi bir güvenlik önlemini atlamanın ve kişisel bilgilere erişmenin tüm püf noktalarını bildikleri anlamına gelir. Ayrıca, hesapları hackleme ve onlardan veri çalma konusunda çok fazla deneyime sahiptirler. Kiralık bir bilgisayar korsanı, genellikle bilgisayar sistemine girmek için kiralanmaktadır. Hedeflenen bir kişi veya şirketi bertaraf edebilmektedir. Genellikle saatlik ücret alırlar ve hizmetleri sözleşmeye dayalı olarak sunulabilir. Kiralık bir bilgisayar korsanının yardımıyla uygulama güvenliğini sağlamanın birçok yolu vardır. Bunlardan biri, sisteminizdeki güvenlik açıklarını tespit edebilen ve istismar edilmeden önce bunları düzeltmenize yardımcı olan profesyonel bir bilgisayar korsanının hizmetlerini kullanmaktır.


Kiralık Hacker Hizmetleri İle Ne Alırsınız?


Genel olarak sisteminizin kiralık hacker tarafından ateş altında olduğu, bilinmesi gereken bir şeydir. Dünya çapındaki kötü niyetli kullanıcılar; kendilerinin gücünün yetmediği noktalarda belirli hedefledikleri sistemlere yönelik özel saldırılar planlamak için kiralık hacker servislerini kullanmaktadır. Bu bölümde, kiralık hacker tarafından düzenlenen ve iyi bilinen bazı saldırılardan bahsedilmektedir ancak kapsamlı değildir. Birçok güvenlik açığı durduk yere kritik değildir.
Tehlikeye dönüşmesi için birilerinin onu hedef alması gerekmektedir. Ancak, sizi istismar edecek art niyetli kişiler, birkaç güvenlik açığınızı bildiklerinde kullandığınız sistemlere zarar verebilir. Örneğin, varsayılan windows işletim sistemi yapılandırması, zayıf SQL server yönetici şifresi yahut kablosuz olarak barındırılan sunucu portu gibi güvenlik açıklarının kullanılması hassas bilgilerinizin ifşa edilmesine ve daha fazlasına yol açmaktadır. Sistemlerde kullanılan sadelik nasıl ki güvenlik açığı sayılıyorsa, aslında karmaşıklık da güvenlik düşmanıdır. Olası güvenlik açıkları, saldırılar son zamanlarda büyük ölçüde arttı. Aplikasyonlaşma, bulut bilişim ve hatta sosyal medya nedeniyle yıllar bilgilerinizin art niyetli insanların eline geçmesine sebebiyet vermiştir.


Sosyal Medya Mesajları Temini


Günümüzde sosyal medya üzerinden o kadar fazla problemle karşı karşıya kalıyoruz. Bazen durum zor bir hal alır. Gerek eşiniz, çocuğuz, gerekse arkadaşınız ya da çalışanınızla aranızda oluşan sıkıntıların giderilmesi hususunda bilgi eksikliğinin yol açtığı huzursuzluklara sonuç odaklı çözümler getiriyoruz. Kiralik hacker hizmetleri olarak sizlere sosyal medya üzerinde yaşadığınız tüm mağduriyetlerin giderilmesi adına çalışmalar yapmaktayız. Adınıza açılan sahte hesapların gerçek kullanıcı kimliklerine ulaşmak gerekmektedir. Geçmiş konuşmaların neler ile ilgili olduğunu öğrenmek, sosyal medya platformu üzerinden adres tespiti, rahatsızlık veren kullanıcı hesaplarının erişime kapatılması gibi birçok çalışma yapılmaktadır.


Kiralık Hacker Telefon Ve Bilgisayar Takibi


Akıllı telefon ve cihazlara sızma, exploit işlemleri yapılmaktadır. Kullanıcının sizi mağdur etmeye yönelik bilgi hırsızlığını önlemek, kimlik bilgileriniz ile farklı durumlara yol açmasını engellemek, çalıntı cihazların yerinin, kullanıcısının tespit edilmesi, ebeveynseniz çocuğunuzu anlık olarak takip edebileceğiniz telefon takip panelleri ile sizlere çözümsel metotlar sunmaktayız. Bu yöntemlerle beraber anlık olarak hedef telefonların ön arka kamera kontrolünü, ortam dinlemesini, anlık gelen giden sms, arama bilgilerini, konum ve diğer sosyal medya yazışmalarını öğrenebilirsiniz.


Kişiye Özel İşler İçin Kiralık Hacker


Hakkınızda yalan yanlış bilgiler ile internet platformunda yazılan haksız ve kötülemeye yönelik yorumlar, şikayetler hakkında kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır. Web Sayfaları, Yazılım Projeleri, İtibar Yönetimi gibi işleri kapsamaktadır. Bu çalışmalar ile sizlere itibarınıza yönelik yapılan tüm olumsuz durumlardan kurtulma imkanı sağlanmaktadır. Üniversite notlarınızda sıkıntıya düşmüş yahut sistemsel problemlerden kaynaklanan sebeplerden dolayı istediğiniz şekilde gerçekleşmeyen notlandırmaların düzeltilmesi. Dolandırıcı bahis sitelerine yahut benzeri platformlara para kaptıran mağdur müşterilerin işlerinin tam, eksiksiz olarak yerine getirilmesi çalışmalarını kapsar.
Web sitesi hakkında bilgi toplamak, verileri işlemek, reseller seo çalışmaları ve türevleri. Anti seo ile google sıralamasının bozulması, web sitelerin kapatılması ve benzeri amaçlara sahip işler hakkında yardım alabilirsiniz. Dilediğiniz yazılım projeleri için yazılım entegrasyonu, kod geliştirme veya hizmet kapsamında mobil uyumlu yazılım hazırlanması. Kiralık hacker ile tüm yazılımsal çözümlerde yanınızdayız. İş ortaklıkları için kişi veya kurumlar adına firmalar hakkında bilgi toplamak, daha güvenli ihaleler ve projelere imza atılması adına yapılan çalışmalar. Gizli tutulan bilgi, belge ve evrakların gün yüzüne çıkarılması, haksız yere şikayet edilen firmaların şikayet kayıtlarının silinmesi, web sayfaları, yazılım işleri, itibar yönetimi gibi başlıklarla özel projelerde burdayız.


Sosyal Mühendislik Ve Kiralık Hacker


Sosyal mühendislik süreci aslında oldukça basit. Genellikle sosyal mühendisler saldırılarını gerçekleştirmek için örgütsel süreçlerin ve bilgi sistemlerinin ayrıntılarını keşfeder. Çünkü bu bilgiler ile neyin takip edileceğini biliyorlar. Kiralık hacker’lar genellikle sosyal mühendislik saldırılarını dört basit adımda gerçekleştirir: Kısacası kiralık hacker araştırma yapar. Güven oluşturur. Sözler, eylemler ya da teknolojik adımlar gerçekleştirir. Toplanan bilgileri kötü amaçlarla kullanır. Bu adımlar, bağlı olarak çok sayıda alt adım, teknik bilgi içermektedir. Sosyal mühendisler saldırılarını gerçekleştirmeden önce hedefe ihtiyaçları var. Bu kiralık hacker’ın sosyal mühendislik süreçlerinde ilk adımı ve bu amaç büyük olasılıkla zaten zihinlerinde hali hazırda yerleşmiş şekilde beklemektedir.
Peki ne başarmak istiyorlar? Sosyal mühendisler ne bulmaya çalışıyor? Açık mı yakalamaya çalışıyor? Web sayfası, sunucu şifreleri, güvenlik giriş bilgileri veya basitçe şirketin savunmalarına girilebileceğini kanıtlamak ister misiniz? Yöntem olarak sosyal mühendislik yapan etik kiralık hacker olarak, sosyal mühendislerin aklında hedef bulunduktan sonra, genellikle saldırı mağdurları hakkında kamuoyunda bilgi toplarız. Birçok sosyal mühendis zamanla yavaşça bilgi edinirler, böylece şüphe yaratmazlar. Bilgi toplama, kiralık hacker için sosyal mühendisliği gerçekleştirirken en büyük ipucudur. Bu bölümün geri kalanında dikkat edilmesi gereken en önemli şeyler şunlardır. İlk araştırma yönteminden bağımsız olarak, kiralık hacker için en büyük bilgiler organizasyonda çalışan listesi, şahsi bilgileri, birkaç önemli dahili telefon numarası veya şirket hatlarıdır.


Kiralık Hacker Çalışma Sistemi


Sizlere çöp karıştırma yönteminden bahsedeceğiz. Çöp karıştırma yöntemi kiralık hacker için biraz daha risklidir ve kesinlikle zor metotdur. Ancak bilgi edinmede kullanılan oldukça etkili bir yöntemdir. Bu yöntem tam anlamıyla belkide istediğini tüm bilgileri içerir. Bir şirket hakkında bilgi almak için çöp kutularını, çerezlerini karıştırmak basit gibi görünsede, o bilgisayarda çalışan kişiden tutun, mail ile ulaştığı kişilere ve kurumlara kadar her türlü bilgiyi içermektedir. Çöp karıştırma metodu en gizli bilgileri bile ortaya çıkarmaktadır. Birçok çalışan, bilgilerinin çöpe atıldıktan sonra güvende olduğunu varsaymaktadır. Çoğu insan, attıkları kağıdın potansiyel değerini düşünmüyor. Bu dokümanlar çoğu zaman sosyal medya ile ilgili birçok bilgi içermektedir. Kuruluşa daha fazla nüfuz etmek için gerekli bilgiye sahip kiralık hacker, sosyal mühendislik yönteminde aşağıdaki bilgi, belgeleri arar.


1) Dahili telefon listeleri
2) Organizasyon şemaları
3) Güvenlik politikaları içeren çalışan el kitapları
4) Ağ diyagramları
5) Şifre listeleri
6) Toplantı notları
7) E-tablolar ve raporlar


Kiralık Hacker İnsan İlişkilerini Neden Çok İyi Kullanır?


Kiralık hacker’lar şüphesiz mağdurlarının güvenini kazanırlar. Onları gerekenden daha fazla bilgiyi açığa vurmaya zorlayabilirler. Kiralık hacker, bunu yüz yüze ya da mağdurların kendilerini rahat hissedebilecekleri yahut kullandıkları elektronik iletişim teknolojlerini, mağdurların bilgileri ifşa etmek gayesiyle yapmaktadır. Kelime ve eylemlerle aldatarak birçok mağdurdan bilgi alabilirler. Bunun en güzel yollarından biri de genellikle hedefle konuşur. Konuşmalarını sürdürmeye odaklanırlar. Kurbanlarına ne olduklarını düşünmeleri için çok zaman vermeden hareket etmesi gerektiğini de çok iyi bilir. Ancak, kiralık hacker bu sızma operasyonlarını düzenlediği sırada dikkatsiz veya aşırı endişeli olmamalıdırlar. Aşağıdaki hususlar onları konudan oldukça uzaklaştırır.


1) Aşırı cana yakın veya istekli davranma
2) Örgüt içinde öne çıkan kişilerin adlarını söyleme
3) Kurum içindeki otorite hakkında övünme
4) İsteklerin yerine getirilmemesi durumunda kınama veya tehdit
içerikli konuşulması
5) Soru sorulduğunda gergin davranma
6) Gereksiz ayrıntıları vurgulama
7) Bilgi vermeyi reddetmek
8) Gönüllülük bilgisi ve sorulmamış soruları yanıtlama
9) Bir yabancının sahip olmaması gereken bilgileri bilme
10) Garip sorular sormak
11) Yazılı iletişimde yanlış yazılan kelimeler


Kiralık Hacker Fikriyatı


İyi bir kiralık hacker, önceki eylemlerde hedefine karşı açık değildir, ancak bunlar kötü niyetli davranışların gelecek olduğuna dair bazı işaretlerdir. Kiralık hacker’lar sık sık birisi için iyilik yapar, o kişi onlara yardım edeceği noktada geri döner . Bu ortak kiralık hacker hilesi oldukça iyi çalışıyor. Kiralık hacker ayrıca kendisine mağdur ne derse onu kullanır. Belirli bir sorun varsa yardım teklif ettikleri yer burasıdır birden ortaya çıkar; biraz zaman geçerse, sorun oluşur ve sonra sorunu çözmeye yardımcı olurlar. Kahraman olarak karşılanabilmektedir. Bu daha da ileri gidebilmektedir.


Teknik olmayan saldırılar


İnsanları manipüle etmeyi içeren keşifler, son kullanıcılar ve hatta kendiniz herhangi bilgisayar veya ağ altyapısındaki en büyük güvenlik açığıdır. İnsanlar sosyal mühendislik istismarlarına uğrayacak kadar insanlara güveniyorlar. Sosyal mühendislik, insanın güven verici doğasının sömürülmesidir. Kötü amaçlarla genellikle e-posta ile avlanma yoluyla bilgi edinmektir. Bilgisayarlara ve cihazlara karşı diğer yaygın ve etkili saldırılar fizikseldir. Kiralık hacker’lar bilgisayar odalarına veya kritik bilgi içeren diğer alanlara girer. Bilgisayarları, sunucuları ve diğer değerli bilgileri çalmak hedefiyle saldırırlar. Fikri mülkiyetler, şifreler ve çerezler, ağ diyagramları, diğer önemli bilgilerini elde edebilirler.


Ağ altyapısı saldırıları


Ağ altyapılarına karşı yapılan saldırıların gerçekleştirilmesi kolay olabilmektedir. Çünkü internet üzerinden dünyanın herhangi bir yerinden birçok ağa erişilebilir. Profesyonel kiralık hacker talepleri doğrultusunda bazı ağ altyapısı saldırı örnekleri aşağıdakileri içerir:


1) Güvenli olmayan kablosuz erişim noktası üzerinden bir ağa bağlanmak
2) Güvenlik duvarının arkasına eklenen TCP / IP, güvenli gibi ağ protokollerinde zayıf yönler vardır
3) Sayfa Koruma Katmanı (SSL) çok fazla istek içeren bir ağı biçimlendirmek, hizmet reddi oluşturmak
4) Meşru istekler için (DoS) ağ segmentinde bir ağ analizcisini(kullanıcısı) bulma ve yakalama
5) Sisteminiz içindeki gizli bilgileri açığa çıkaran, klasör sisteminizde seyahat eden reklam içerikli her paket.


İşletim sistemi saldırıları


Bir işletim sisteminin işgal edilmesi kiralık hacker’ların tercih ettiği bir yöntemdir. İşletim sistemi saldırıları, saldırının büyük bir bölümünü oluşturur, çünkü her bilgisayarın, cihazın işletim sistemi vardır. İşletim sistemleri iyi bilinen birçok güvenlik açığına sahiptir. Bu sistemler kendilerini korumak adına aylık olarak düzenli güvenlik paketleri yayınlamaları kiralık hacker tarafından önceki güvenlik paketlerinin zaten keşfedildiği, öğrenildiği, erişime imkan tanıdığı anlamına gelmektedir. Her ne kadar daha güvenli olma eğiliminde olan bu işletim sistemleri vardır. (Windows, Linux, Mac, İos) Saldırmayı tercih etmek kolay görünebilmektedir. Deep web sayfamızda bahsettiğimiz metotlar kesinlikle bu sistemlere sızma konusunda daha kullanışlıdır. Kiralık hacker platformları sizlere maalesef bu konuda detaylı açıklamalar yapama da biz elimizden geleni yapmaktayız.


Önemli! Bir Hacker Kiralarken Bilmeniz Gerekenler


Bilgisayar korsanlığı, bugün birçok insanın karşılaştığı ortak bir sorundur. Bu, sisteme doğrudan erişerek veya birisini size erişim sağlaması konusunda manipüle ederek yapılabilir. Hacker kiralamanın farklı yolları vardır. Sosyal mühendislik tekniklerinin kullanımından şifre tahmin etmeye kadar bir çok yöntem mevcuttur. Kaba kuvvet yöntemleri kullanarak da bu erişimleri elde edebilirler. En risk teşkil eden yöntem ise kimlik avıdır.


Hacker'ların Sık Kullandığı Kimlik avı nedir?


Kimlik avı, potansiyel kurbanlara kötü amaçlı e-postalar gönderme ve banka gibi güvendikleri bir kuruluş gibi davranma eylemini ifade eder. Bu e-postalar, hesabınızı "onaylamak" için kredi kartı veya giriş bilgileri gibi hassas bilgileri sağlamanızı isteyecektir. Bugünlerde sahte bir e-posta hesabı oluşturmak kolaydır. Tanıdığınız kuruluşlarla bile çevrimiçi olarak herhangi bir kişisel bilgi paylaşırken dikkatli olmanız önemlidir. Güvenliğiniz için kiralık hacker sektörünü anlamanız gerekmektedir. Sizlere, kullandıkları teknikleri ve işlem türlerine göre kısmen bir bakış açısı kazandıracağız.
Parola kırma, bir sistemdeki kullanıcıların parolalarını tahmin etmek için yazılımın kullanılmasını içerir. "Kırma" kelimesi şifreleri kastederek kullanıldığında, bir sistemdeki kullanıcıların şifrelerini tahmin etmeye çalışmak için algoritmaların kullanımını ifade eder.
Kaba zorlama, doğru olanı keşfedilene kadar birbiri ardına birçok farklı şifrenin denenmesini içerir.
Hizmet reddi saldırısı, bir bilgisayar sistemini normal trafiğini alt üst etmek için aşırı yükleme girişimidir. Amaç, sistemin hizmetlerini kesintiye uğratmak veya meşru kullanıcıların sisteme erişmesini engellemektir.
Mantık bombası, belirli bir eylemi belirli bir zamanda veya belirli koşullar altında yürütmek üzere tasarlanmış bir kod parçası veya programdır.
Kötü amaçlı yazılım, bilgisayarın çalışmasını bozmak, bilgi toplamak veya bilgisayar sistemlerine yetkisiz erişim sağlamak için tasarlanmış bir programdır.
Yaptırmak istediğiniz işlemlere göre kiralık hacker türleri şunlardır.
Beyaz şapkalı hacker, daha sonra düzeltilebilecek güvenlik açıklarını bulmak için bir sisteme, ağa veya web sitesine girmek için becerilerini kullanan kişidir.
Siyah şapka hacker, veri çalmak veya zarar vermek gibi kötü niyetli bir amaçla, kimlik verilerini çalmak ve onları kullanmak için çalışma yürüten kimsedir.
Gri şapka hacker, aynı anda meşru ve gayri meşru amaçlar için bilgisayar korsanlığı tekniklerini kullanan kişidir.
Lamer, bilgisayar sistemlerine girmeye çalışmak için ücretsiz yazılım komut dosyaları kullanan bir kişidir.
Endüstriyel Kiralık Hacker, bilgi toplamak için sistemlere giren insanlardır.


Hacker'ların Hackleme Nedenleri


Genellikle para kazanmak veya kendilerini ifade etmek gibi farklı nedenlerle hacklerler. En yaygın nedenler ise aşağıda listelenmiştir.
Eğlence için, bazı insanlar sadece heyecanı için hackler. Bir sisteme girmenin zorluğundan zevk alırlar ve hatta biraz bağımlılık yapabilir.
Şöhret için, bazı insanlar kötü şöhretli bir hacker olmanın getirdiği şöhret için hackler. İsimlerini duyurmaktan ve yetenekleriyle tanınmaktan hoşlanırlar.
Kâr için, kimileri para veya gizli bilgileri çalmak amacıyla sistemlere girer. Bu bilgileri kar elde etmek maksadıyla satabilir veya insanlara şantaj yapmak hedefiyle kullanabilirler.
Adalet için, bazı hackerlar bir sistemde, web sitesinde veya ağda gerçekleşen etik olmayan uygulamaları ortaya çıkarmak için sistemlere girerler. Yetkililerin bunu durduramayacağını düşünüyorlarsa bunu yapabilirler.
Siyasi nedenlerden dolayı, bazıları siyasi motivasyondan mahrum kalırlar. Duygularını ve inançlarını ifade etmek, bilgiyi değiştirmek veya sistemleri bozmak gayesiyle sistemlere girebilirler.


Peki Beyaz Şapka Kiralık Hacker İçin Doğru Adreste Misiniz?


Bir hacker kiralamak istiyorsanız, forumlarda hacklemeyi teklif eden birçok insan bulabilirsiniz ve bunların çoğu güvenilir olmaz. Meşru bir beyaz şapkalı hacker kiralamak istiyorsanız, çok para ödemeniz gerekecektir. Bir hacker kiralamadan önce, kendinizi neye soktuğunuzu bildiğinizden emin olmanız gerekir. Potansiyel kiralık hacker, yapılmasını istediğiniz hack türünü sizle tartışmayabilir. Böylece şartların uygun olup olmadığından kolayca emin olabilirsiniz. Ancak bu işlemin tamamen yasadışı olduğunu ve çok tehlikeli olabileceğini unutmayın.
Beyaz şapka hacker uzmanları içerisinde ne yaptığını bilen saygın bir kişi bulmak önemlidir. Çevrimiçi olarak kiralık hacker hizmetleri sunan birçok insan bulabilirsiniz. Ancak dikkatli olmanız gerekir çünkü bu insanların çoğu dolandırıcıdır. Forumlarda ve ilan sitelerinde bir ilan yayınlayarak bilgisayar korsanı bulabilirsiniz. Ayrıca, kiralık hacker uzmanlarının sıklıkla toplandığı hack forumları ve karanlık web forumları gibi forumlarda da arayabilirsiniz.
Gerçek şu ki, kirli işinizi yapmak için hacker kiralamak riskli bir iştir. Sonunda yasaları çiğneyebilir veya onların suç faaliyetlerini bilmeden finanse edebilirsiniz. Ayrıca, sisteminizi savunmasız ve saldırıya açık bırakarak saldırıya uğrayan kişi siz olabilirsiniz. Güvenilir kiralık hacker kiralamanız gerektiğini düşünüyorsanız, bu konuda daha güvenli ve yasal olan başka yol vardır. Sisteminizdeki zayıflıkları bulmak ve düzeltmek için bir siber güvenlik uzmanı kiralayabilirsiniz.